További információk
| Anyagszükséglet | 17,9 db/m2 |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 62824230 |
| Hosszúság | 40 cm |
| Kiszerelés | 60db/raklap |
| Nettó súly (kg) | 20,1 |
| Szélesség | 20 cm |
| Szín | szürke-fekete |
| Térfogat | 0,01 |
| Vastagság | 14 cm |

Semmelrock Citytop Paliszád antracit 40x12x16,5 cm