További információk
| Anyagszükséglet | 15,6 db/m2 |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 62826677 |
| Hosszúság | 40 cm |
| Kiszerelés | 60db/raklap |
| Nettó súly (kg) | 16 |
| Szélesség | 20 cm |
| Szín | beige |
| Térfogat | 0,01 |
| Vastagság | 16 cm |

Semmelrock Rivago Kerítés normálkő mokka 40x20x16 cm