További információk
| Gyártói cikkszám | 10015116 |
|---|---|
| Hosszúság | 60 cm |
| Nettó súly (kg) | 28,8 |
| Szélesség | 20 cm |
| Kiszerelés | 32db/raklap |
| Térfogat | 0,05 |
| Vastagság | 37,5 cm |
| Anyagszükséglet | 8,23 db/m2 |

Xella Ytong Classic NF+GT Falazóelem 600x200x200 mm (56 db/rkl)