További információk
| Gyártói cikkszám | 10015076 |
|---|---|
| Hosszúság | 60 cm |
| Nettó súly (kg) | 1,92 |
| Szélesség | 20 cm |
| Kiszerelés | 48db/raklap |
| Térfogat | 0,03 |
| Vastagság | 25 cm |
| Anyagszükséglet | 8,23 db/m2 |

Xella Ytong Classic NF+GT Falazóelem 600x200x300 mm (40 db/rkl)