További információk
| Gyártói cikkszám | 10015032 |
|---|---|
| Hosszúság | 60 cm |
| Nettó súly (kg) | 4,6 |
| Szélesség | 20 cm |
| Kiszerelés | 208db/raklap |
| Térfogat | 0,01 |
| Vastagság | 50 mm |
| Anyagszükséglet | 8,23 db/m2 |

Xella Ytong Pef Előfalazólap 600x200x75 mm (160 db/rkl)