További információk
| Gyártói cikkszám | 10015138 |
|---|---|
| Hosszúság | 60 cm |
| Nettó súly (kg) | 1,31 |
| Szélesség | 20 cm |
| Kiszerelés | 30db/raklap |
| Térfogat | 0,04 |
| Vastagság | 30 cm |
| Anyagszükséglet | 1,67 db/fm |

Xella Ytong PU 20 U-zsaluelem ragasztott, normál rkl 600x200x375 mm (20 db...