További információk
| Gyártói cikkszám | 10015163 |
|---|---|
| Hosszúság | 60 cm |
| Nettó súly (kg) | 1,63 |
| Szélesség | 20 cm |
| Kiszerelés | 20db/raklap |
| Térfogat | 0,05 |
| Vastagság | 37,5 cm |
| Anyagszükséglet | 1,67 db/fm |

Xella Ytong PU 40 U-zsaluelem ragasztott, normál rkl 600x400x250 mm (20 db...