További információk
| Anyagszükséglet | 12,5 db/m2 |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | HUTX3038 |
| Hosszúság | 40 cm |
| Nettó súly (kg) | 17,58 |
| Szélesség | 20 cm |
| Szín | agyagszürke |
| Térfogat | 0,02 |
| Vastagság | 20 cm |

Leier Modern Kerítéskő normál natúr törtfehér 40x20x20 cm