További információk
| Anyagszükséglet | 52,6 db/tonna |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 15717944 |
| Hosszúság | 40 cm |
| Kiszerelés | 80db/raklap |
| Nettó súly (kg) | 1,9 |
| Szélesség | 16,5 cm |
| Szín | antracit |
| Térfogat | 0,01 |
| Vastagság | 12 cm |

Semmelrock Citytop Paliszád szürke 40x12x16,5 cm